TOP SEAT PEOPLE – POL-CAR DEKLASUJE RYWALI

14-04-2019 13:08

Zespół SEAT Pol-Car zdobył najważniejsze nagrody tej marki w Polsce i na świecie na corocznym konkursie Top SEAT People!

 

Wszyscy wiemy jak ważna jest wysoka jakość obsługi klienta. Z tego powodu centrala SEAT-a od dwóch dekad, organizuje coroczny międzynarodowy konkurs Top SEAT People, w którym wyłonieni zostają najlepsi pracownicy. W konkursie Top SEAT People sprawdzana i oceniana jest zarówno wiedza produktowa, jak i umiejętności praktyczne osób zatrudnionych w sieciach partnerskich SEAT-a oraz ich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

 

 

Nasz zespół zdeklasował krajowych rywali, wygrywając w kategoriach:

Doradca Handlowy

I miejsce – Bartosz Janczulewicz

III miejsce – Krzysztof Sarbinowski

 

Kierownik Serwisu

I miejsce – Maciej Konwiński

 

Technik Samochodowy

Wyróżnienie – Filip Bręk

 

Dla zwycięzców krajowego konkursu było to początkiem dalszych sukcesów, ponieważ zostali oni zakwalifikowani do finału Top SEAT People w Barcelonie! Międzynarodowy finał dwudziestej edycji konkursu Top SEAT People odbył się w dniach 12-13 kwietnia 2019 r. W wielkim finale zmierzyło się łącznie 159 najlepszych specjalistów z 27 krajów. Uczestnicy musieli wykazać się jeszcze większymi umiejętnościami i jeszcze większą wiedzą produktową, niż na szczeblach krajowych.

Podczas finału w Barcelonie, pośród najlepszych na świecie Doradców Handlowych SEAT-a, Bartosz Janczulewicz, pracownik salonu SEAT Pol-Car, świetnie poradził sobie z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi deklasując niemal wszystkich rywali! Zajął drugie miejsce. Gratulujemy Bartoszowi i całemu zespołowi! Cieszymy się, że nasi pracownicy okazali się najlepszymi w Polsce i potrafili stanąć ramię w ramie z pracownikami z innych krajów.

Te osiągnięcia potwierdzają najlepszą obsługę i najwyższą jakość świadczonych usług SEAT Pol-Car wśród wszystkich salonów SEAT-a w Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Suchym Lesie przy ul. Obornickiej 150.