Aktualności

12-04-2020 14:51

Praca Salonu w trakcie stanu epidemicznego

Szanowni Państwo w związku z wyjątkową sytuacją w której obecnie się znajdujemy i w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz pracowników POL-CAR, postanowiliśmy pomóc Państwu w procesie zakupowym auta, oferując szereg usług ONLINE.

Czytaj więcej
21-04-2020 11:21

Serwis SEAT Pol-Car możliwy także w trybie Door-to-Door

Szanowni Państwo w związku z wyjątkową sytuacją w której obecnie się znajdujemy i w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz pracowników SEAT POL-CAR, postanowiliśmy wprowadzić usługę DOOR-TO-DOOR dla usług wykonywanych w naszym serwisie.

Czytaj więcej
20-09-2019 13:54

Wielki Test Salonów

Mamy kolejny powód do dumy. SEAT został zwycięzcą Wielkiego Testu Salonów organizowanego przez Tygodnik „Auto Świat” wspólnie z agencją badawczą Kantar Public. 

Czytaj więcej
14-05-2019 11:18

SERWIS SEAT POL-CAR nagrodzony za najwyższą jakość serwisu

SEAT rozstrzygnął konkurs, w którym wybiera najlepsze punkty serwisowe w swojej sieci. Nagroda za najwyższą jakość w serwisie w tym roku trafiła do naszego salonu.

Czytaj więcej
14-05-2019 11:17

POL-CAR PONOWNIE W ELITARNYM KLUBIE „GAZEL BIZNESU” – GRONA NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM!

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne...

Czytaj więcej