Praca Salonu w trakcie stanu epidemicznego

12-04-2020 14:51

Szanowni Państwo w związku z wyjątkową sytuacją w której obecnie się znajdujemy i w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz pracowników POL-CAR, postanowiliśmy pomóc Państwu w procesie zakupowym auta, oferując szereg usług ONLINE.

Od dziś, proces zakupowy od wyboru pojazdu, przez jego prezentację, finansowanie, rejestrację oraz ubezpieczenie mogą Państwo zrealizować bez wychodzenia z domu! Nie ma znaczenia czy interesuje państwa auto nowe czy używane! Co więcej wybrane auto dostarczymy pod Państwa dom!

Cały proces wspierany jest przez naszych Doradców Handlowych, a wszystko odbywa się bezproblemowo i w miłej atmosferze.

1. Zaczynają Państwo od wyboru interesującego modelu z dostępnych na stronie www.pol-car.seat-auto.pl

2.  Następnie kontaktują się Państwo z naszym salonem

3. Przygotowaną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb, prześlemy w dogodny dla Państwa sposób za pośrednictwem e-maila / wiadomości Messenger / tradycyjnym listem.

4. Nasz Doradca Handlowy może przeprowadzić z Państwem videorozmowę, podczas której zaprezentuje auto i odpowie na wszystkie pytania.

5. Jeśli przedstawiona oferta spełni oczekiwania, umówią się Państwo z Doradcą Handlowym na dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakupem. A większość z nich również da się załatwić bez wychodzenia z domu…

6. Możemy dostarczyć Państwa nowe auto, pod wskazany adres.