Poradnik

26-03-2020 15:47

Naprawa najlepiej w autoryzowanym serwisie

Poważniejszy wypadek albo niewielka stłuczka tak czy inaczej kończą się wizytą u mechanika. Poza tym w takich przypadkach istnieje konieczność zadbania o formalności, związane między innymi z kwestiami ubezpieczenia.

Czytaj więcej
26-03-2020 15:18

SEAT dla całej rodziny – jaki model wybrać?

Szukając samochodu rodzinnego, skupiamy się na wielu czynnikach. Pojazd tego typu powinien być pojemny, wygodny oraz, przede wszystkim, bezpieczny. Potrzeby rodzin, nawet tych dużych, nie są obce projektantom SEATa.

Czytaj więcej
26-03-2020 15:03

Dlaczego warto wymieniać olej w samochodzie?

Aby samochód sprawnie działał i nie dochodziło w nim do awarii silnika, trzeba wymieniać regularnie olej. Choć to niejedyny ważny powód, dla którego powinniśmy wymieniać olej w samochodzie, zdarza się, że o tym zapominamy.

Czytaj więcej
26-03-2020 14:56

Piękniejsze oblicze Seata, czyli idealny samochód dla kobiety

Seat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pań i oferuje kilka modeli samochodów, które spełnią najbardziej wyśrubowane wymagania estetyczne i funkcjonalne. Dziś bierzemy pod lupę dwa modele – nową Ibizę i Seata Aronę.

Czytaj więcej
26-03-2020 14:27

Jak prawidłowo przechowywać opony?

Stan zużycia opon to głównie efekt eksploatacji - wpływ na ich zużycie ma nawierzchnia, warunki atmosferyczne, ale także nasz styl jazdy. Równie ważne jest to, w jaki sposób magazynujemy opony po sezonowej wymianie. Dla zwiększenia ich żywotności i naszego bezpieczeństwa warto zastanowić się, jak po...

Czytaj więcej
Strona z 2