SERWIS SEAT POL-CAR nagrodzony za najwyższą jakość serwisu

14-05-2019 11:18

SEAT rozstrzygnął konkurs, w którym wybiera najlepsze punkty serwisowe w swojej sieci. Nagroda za najwyższą jakość w serwisie w tym roku trafiła do naszego salonu.

Pod względem jakości oferowanych usług serwisowych, wysokiemu poziomowi obsługi Klienta oraz w zgodzie z wszelkimi standardami marki SEAT, zdeklasowaliśmy pozostałe punkty serwisowe marki SEAT w Polsce, otrzymując nagrodę "Najwyższa jakość w serwisie"

Oferujemy naszym Klientom pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Bez względu na wiek pojazdu. W naszym serwisie SEATA pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem po specjalistycznych szkoleniach z zakresu napraw samochodów tej marki. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Naprawiamy auta kompleksowo, niezawodnie oraz szybko, co przekłada się nie tylko na wygodę Klienta, ale także koszty naprawy. Oferujemy samochody zastępcze na czas naprawy.

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów (SKP) wykonuje badania techniczne pojazdów do 3,5t i motocykli od poniedziałku do piątku w godzinach od  9 do 18 i w soboty od 8 do 14.

Zapraszamy do kontaktu - tel. 61-87-32-295